Warsaw International Media Summit

Kongres Warsaw International Media Summit oraz towarzysząca mu konferencja Zmiany w regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów odbędą się w dniach 12-13 października 2011 w Hotelu Westin w Warszawie.

Warsaw International Media Summit to IV edycja corocznego kongresu Media Summit, przygotowana w nowej, niespotykanej dotąd na rynku formule. Udział w wydarzeniu, które na stałe wpisało się w kalendarz kluczowych spotkań sektora w Polsce, wezmą nie tylko reprezentanci polskiego rynku telekomunikacyjnego i mediów, ale przede wszystkim eksperci z zagranicy, prezentujący najnowsze rozwiązania i trendy panujące w Europie.

Warsaw International Media Summit 1

Kongres skierowany jest do najwyższej kadry menedżerskiej, która podąża za najnowszą wiedzą związaną z rozwojem rynku w Polsce i w krajach europejskich. Wybitne, międzynarodowe grono zaproszonych gości gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny konferencji, a poruszane zagadnienia niosą rozwiązania najistotniejszych problemów z jakimi boryka się branża.

Dodatkowo połączenie Kongresu WIMS z IV edycją konferencji Zmiany w regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów stwarza niepowtarzalną możliwość poznania najnowszych strategii i trendów obowiązujących na rynku oraz skonfrontowania ich z nowymi regulacjami prawnymi. Udział w toczącej się w sąsiadującej sali debacie na temat aktualnych zmian w prawie telekomunikacyjnym i mediów daje możliwość zweryfikowania, czy planowane działania nie są sprzeczne z nowymi przepisami.

Dynamicznie zmieniające się otoczenie prawne budzi często wiele wątpliwości oraz sprzeczności. Zarówno kadra menadżerska, jak i wykwalifikowani specjaliści nie są w stanie na bieżąco śledzić zmian, jakie następują w szeregu obowiązujących ustaw. Niemniej jednak nieznajomość prawa nie chroni nas przed konsekwencjami jego nieprzestrzegania. Konferencja Zmiany w regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowymi przepisami oraz skonsultowania z regulatorami oraz innymi uczestnikami rynku obowiązujących już przepisów.

Więcej informacji uzyskać można pod tym adresem.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top