Warsztaty doskonalenia umiejętności HR

26 listopada w Hotelu Hilton, w trzecim dniu Międzynarodowego Kongresu Kadry odbędą się warsztaty doskonalenia umiejętności w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
W programie aż 8 warsztatów przygotowanych z myślą o bardzo szerokim gronie odbiorców. Podobnie jak program merytoryczny Międzynarodowego Kongresu Kadry, oferta warsztatów jest przygotowana zarówno dla polskich jak i zagranicznych uczestników – lub też Polaków biegle posługujących się językiem angielskim. 

Tematy warsztatów w języku polskim to:

Menadżer jako przewodnik w procesie zmian w firmie – w trakcie warsztatu uczestnicy będą mieli okazję znaleźć odpowiedzi na w chwili obecnej aktualne zagadnienia – w jaki sposób przygotować kadrę menadżerską do zarządzania zespołami w okresie zmian? Jakie znaczenie ma dla menadżera jego własne przygotowanie do zarządzania zespołem w trakcie zmian?

Zarządzanie Zmianą w organizacji – podczas tego warsztatu uczestnicy na bazie różnych aktywności będą mogli poznać m.in. czym jest zmiana w kontekście firmy i jakie rodzaje zmian wyróżniamy. Uczestnicy dowiedzą się jakie są etapy przechodzenia przez zmianę oraz o co należy zadbać, by zmiana zakończyła się sukcesem. 

Coaching w służbie biznesu – zarządzanie coachingiem w organizacji – temat który od kilku lat cieszy się ogromna popularnością wśród uczestników Kongresu Kadry. Podobnie jak w latach poprzednich warsztat z coachingu jest jedna z propozycji warsztatowych.

Kolejny warsztat Inteligencja Emocjonalna Lidera podejmuje podstawowe a przez wiele osób za  strategiczne zagadnienie w chwili obecnej – umiejętność wykorzystania inteligencji emocjonalnej  w budowaniu wizerunku lidera-przywódcy. Niniejszy warsztat pokazuje jak budować te  umiejętności i cechy, które pozwalają skutecznie zarządzać innymi. Uczestnicy dowiedzą się m.in. dlaczego Inteligencja Emocjonalna jest ważniejsza od IQ, co to jest samoświadomość,  samoświadomość wpływu, samokontrola i zarządzanie relacjami.

Na temat e-lerningu bardzo wiele się słyszy, jednakże dla wielu osób jest to w dalszym ciągu temat mało znany, zwłaszcza od strony praktycznej. E-learning: łatwo, szybko i przyjemnie – to warsztat, którego celem jest  pokazanie innej twarzy e-learningu: tego, jak proste we wdrożeniu i ciekawe w formie może być elektroniczne uczenie się. Autorzy przedstawią różne, często zdumiewające formy e-learning, najczęściej spotykane uzasadnienia biznesowe, wskazówki dotyczące współpracy z dostawcami, elementy metodyki, zarządzania projektami oraz marketingu wewnętrznego. A wszystko to w luźnej i inspirującej atmosferze – tak obiecują autorzy.

Tematy warsztatów w języku angielskim (bez tłumaczenia) to:
How to survive a culture shock? Podczas warsztatu uczestnicy skonfrontują wymiary kultur narodowych z wybranymi aspektami życia społecznego, istotnymi z punktu widzenia kontaktów biznesowych. Zapoznają się z etapami przystosowania się do odmiennej kultury oraz zastanowią nad strategiami radzenia sobie z trudnościami, na jakie można się w tym procesie natknąć.

Team coaching – practical appliance of system approach tool in organizations.  – warsztat z coachingu dla gości zagranicznych. Uczestnicy dowiedzą się co jest potrzebne, aby osiągać najlepsze wyniki i aktywnie zaangażowanie wszystkich członków zespołu? Na czym polega siła zespołu i jak ją wzmacniać?

Creating a Great Place to Work®: Lessons from the Best – uczestnicy tego warsztatu dowiedzą się  jak przystąpić i jakie korzyści można osiągnąć przystępując do najbardziej popularnego i prestiżowego certyfikatu na świecie  – Great Place to Work. Rokrocznie na podstawie tych samych kryteriów badawczych wyłaniana jest lista „najlepszych” miejsc pracy. Certyfikat znany i rozpoznawany na całym świecie od tego roku będzie również dostępny dla polskich firm i przedsiębiorstw. 

www.kongreskadry.nf.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top