Warsztaty IT i technologia biometryczna – przegląd najważniejszych wydarzeń najbliższych dni

W najbliższych dwóch tygodniach zdobyć będzie można sporą dawkę fachowej wiedzy z obszaru IT. Będzie także okazja do przyjrzenia się zagadnieniom technologii biometrycznej. Będą to również świetne okazje do nawiązywania nowych kontaktów. Sprawdźcie, gdzie warto się wybrać! 

Już 9 czerwca startuje Akademia Beyond, czyli warsztaty fachowców branży IT. Spotkania organizowane są w Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Oprócz solidnej dozy wiedzy na uczestników czeka pizza i piwo. Akademia Beyond to szkolenia techniczne, których celem jest przekazanie aktualnej wiedzy i wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami. W czasie warsztatów prowadzonych przez ekspertów branży IT z międzynarodowym doświadczeniem uczestnicy zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami infrastrukturalnymi i programistycznymi. W obecnej edycji Akademii tematem głównym szkoleń jest zarządzanie chmurą obliczeniową i wykorzystanie narzędzi do wirtualizacji.

Również 9 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji „Technologia biometryczna w Polsce – rozwój i zastosowanie”. Konferencja jest skierowana do kadry zarządzającej instytucjami. Biometria staje się dziedziną coraz bardziej rozwiniętą, ponieważ jest uniwersalna, bezpieczna, wydajna i bardzo komfortowa w użytkowaniu. Ma coraz więcej zwolenników i właśnie by rozszerzyć ich wiedzę w tym zakresie,zaprosiliśmy ekspertów, którzy poprowadzą spotkanie.

Zapraszamy w imieniu Organizatorów!

Organizujesz ciekawe wydarzenie dotyczące e-biznesu? Daj znać!

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry