Wdrożenia BIP przez IT-System

Opublikowano: 10 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Najpóźniej do 1 lipca 2003 roku, każda instytucja podlegająca zapisom Ustawy powinna była stworzyć podmiotową stronę Biuletynu Informacji Publicznej.

Na pozór prosta w wykonaniu strona internetowa, okazała się nie lada wyzwaniem, ponieważ na każdym kroku napotyka się obostrzenia wynikające wprost z Ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. Strona musi posiadać system redakcyjny, rejestr zmian, budowa musi być oparta o bazy danych.

IT-System stworzyło serwis BIP spełniający ustawowe wymagania oraz oprócz szerokiej funkcjonalności, zapewnić mu estetyczny wygląd. Do zakończonych wdrożeń zaliczają się już m.in.: Urząd Miasta w Kielcach, Starostwo Powiatowe w Lubinie, Urząd Miasta w Lubinie oraz Urząd Gminy w Lubinie.

http://www.it-system.pl

Sylwester KozakWdrożenia BIP przez IT-System

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.