Wdzwoń się do IPFON’a

IPFON wprowadził do swojej oferty usługę Dial-Up. Skorzystanie z niej umożliwia klientom sieci wdzwonienie się z dowolnego telefonu na konto w IPFON i prowadzenie rozmów wg cen IPFON, a nie tradycyjnych operatorów.

Nowa usługa zapewnia abonentom IPFON dostęp do swojego konta nawet wtedy, kiedy nie mają możliwości podłączenia bramki VoIP czy skorzystania z komputera z dostępem do Internetu. Klienci sieci mogą wówczas – za pośrednictwem telefonu stacjonarnego lub komórkowego tradycyjnych operatorów – połączyć się z numerem dostępowym IPFON (koszt jak za połączenie z lokalnym numerem stacjonarnym). Następnie należy wybrać numer, na który chce się dodzwonić. Dalsze połączenie jest realizowane za 11 groszy brutto za minutę rozmowy (połączenia międzymiastowe lub międzynarodowe) lub za darmo (w obrębie sieci IPFON).

„Naszą nową usługę najbardziej opłaca się wykorzystywać jako tani sposób na połączenia z numerami stacjonarnymi zagranicą. Dzwoniąc z komórki warto wcześniej skorzystać z możliwości, jakie dają operatorzy komórkowi i określić numer dostępowy do sieci IPFON jako jeden z numerów, z którymi połączenia są bezpłatne. W przypadku numerów stacjonarnych warto dzwonić wieczorem, kiedy nie są pobierane opłaty za połączenia lokalne – dotyczy to planów taryfowych z darmowymi wieczorami/ weekendami (poza TP SA – gdzie darmowe są połączenia tylko w ramach sieci TPSA). Wówczas za rozmowę zagraniczną zamiast kilku złotych, zapłacimy kilka groszy” – podpowiada Przemek Siwek, Dyrektor Rozwoju sieci IPFON.

Usługę dostępu wdzwanianego klienci sieci IPFON mogą aktywować samodzielnie za pośrednictwem systemu IPFON24. Podczas aktywacji należy podać numery telefonów komórkowych lub stacjonarnych, z których użytkownik będzie się wdzwaniał do sieci IPFON. Aktywacja usługi jest bezpłatna.

www.ipfon.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry