WebKreator – nowe narzędzie do tworzenia stron

Opublikowano: 29 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Republika WWW zaprezentowała nowe bezpłatne narzędzie do tworzenia stron WWW – WebKreator. Jest to aplikacja on-line oferująca wybór szablonów stron, możliwość wielokrotnej zmiany wyglądu serwisu bez konieczności przepisywania treści, łatwą edycję tekstu i proste dodawanie kolejnych stron. WebKreator umożliwia wstawianie na strony setek zdjęć grupowanych w galeriach i bezproblemowe publikowanie w internecie gotowego serwisu WWW.
WebKreator prezentowany jest w serwisie Republika.onet.pl, gdzie internauci mogą przeglądać tysiące wariantów gotowych szablonów stron WWW, zmieniać ich wygląd, kolor, układ graficzny. Niezależnie od tej aplikacji – dostępnej dla wszystkich bez konieczności logowania, każdy użytkownik Republiki WWW może skorzystać z WebKreatora po zalogowaniu do WebAdmina – panelu administracyjnego swojego konta WWW.

Obecna wersja 'WebKreatora” jest wstępną odsłoną tej aplikacji. Pragniemy ją rozwijać opierając się na opiniach i sugestiach naszych użytkowników, przede wszystkim przez oferowanie kolejnych szablonów oraz dodawanie do edytora kolejnych modułów poszerzających możliwości budowanych stron WWW – mówi Piotr Andrusiewicz, Kierownik serwisu Republika i usług hostingowych.

Republika WWW to jeden z najstarszych w Polsce serwisów dla webmasterów – powstał w 1999 roku. Republika oferuje bezpłatne konta WWW, narzędzia do tworzenia serwisów, a także artykuły i porady na temat webmasteringu. W serwisie prezentowane są także bezpłatne kursy dla webmasterów przygotowane we współpracy z wydawnictwem Helion.

Takie narzędzia jak WebMajster – popularny edytor stron WWW pracujący w trybie WYSIWYG (What You See Is What U Get – To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz), czy nowy WebKreator – mają pomóc początkującym webmasterom w pokonaniu bariery trudności, jaką jest samodzielne publikowanie stron WWW w internecie – dodaje Piotr Andrusiewicz.

www.webkreator.republika.onet.pl

Hanna LaskowskaWebKreator – nowe narzędzie do tworzenia stron

Podziel się!

O autorze

hania