WebPositioning w kyciak.com

Opublikowano: 19 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Już od początku stycznia działa witryna http://www.kyciak.com. Jej
właścicielem jest Wojciech Kyciak, który zajmuje się pozycjonowaniem stron www.

Swoją ofertę ma skierowaną zarówno dla firm, jak i prywatnych właścicieli serwisów, którzy chcieli by zaistnieć w sieci ze swoja strona.

Pozycjonowanie stron www, czyli inaczej webpositioning to nic innego jak wypromowanie danej strony na czołowe miejsce w wyszukiwarkach. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod promocji stron www. Z badan wynika, ze około 50% Internautów odkrywa strony www poprzez wyszukiwarki.

Na witrynie http://www.kyciak.com można znaleźć ofertę przeprowadzenia tej operacji. Właściciel strony daje gwarancje, ze po wpisaniu podanego przez klienta hasła po kilku dniach (czasem dłużej) pozycjonowana strona znajdzie się w czołówce list wyświetlanych przez kilka najbardziej kluczowych wyszukiwarek.

http://www.kyciak.com

Odsyłamy zatem wszystkich zainteresowanych na stronę http://www.kyciak.com,
gdzie mozna bardziej szczególowo zapoznac sie z omawianym zagadnieniem.

Sylwester KozakWebPositioning w kyciak.com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.