Weekend w Europie z VTrip.pl

Portal turystyczny VTrip.pl podsuwa pomysły na długie listopadowe weekendy. Proponuje je spędzić w jednej z europejskich stolic. Właśnie ruszyła akcja promocyjna ‘Romantyczny weekend we dwoje’.

Hasło akcji ‘Romantyczny weekend we dwoje’ ma swoje uzasadnienie. Razem podróżuje się zdecydowanie lepiej, bezpieczniej, ciekawej, a w tym przypadku także i taniej. Uroki europejskich stolic – między innymi Pragi, Paryża, Rzymu i Londynu – są dostępne dla dwóch osób już od 600 zł. Warto zaznaczyć, że ceny wycieczek obejmują nie tylko przejazd autokarem czy przelot samolotem, ale także zakwaterowanie oraz opiekę przewodnika.

Wyselekcjonowana oferta z propozycjami weekendowych wyjazdów prezentowana jest na specjalnie przygotowanej stronie weekend.vtrip.pl. – Dzięki takiemu rozwiązaniu wszelkie informacje dotyczące wyjazdów i wycieczek weekendowych znajdują się w jednym miejscu. Tym samym osoba szukająca tego typu oferty nie traci swego cennego czasu i szybko uzyskuje to, co chce znaleźć – mówi Piotr Kluczewski z portalu VTrip.pl.

Weekendową ofertę dostarczyli sprawdzeni touroperatorzy, m.in. Almatur, Lekier, Open Travel i Skarpa.

http://www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry