Wejchert nowym prezesem Onet.pl

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z Zarządu Onet.pl odchodzi Tomasz Kolbusz. Na stanowisku prezesa Zarządu zastąpi go dotychczasowy wiceprezes Jan Łukasz Wejchert.

8 czerwca br. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki Onet pl. podjęło decyzję o pozytywnym skwitowaniu Zarządu i Rady Nadzorczej za 2003 rok.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Rada Nadzorcza powierzyła stanowisko Prezesa Zarządu i dyrektora generalnego Janowi Łukaszowi Wejchertowi, pełniącemu do tej pory funkcję wiceprezesa i dyrektora ds. strategii.

Wiceprezesem jest obecnie Marek Kapturkiewicz, który nadal będzie dyrektorem pionu usług marketingowych, członkami zarządu pozostają zaś: Robert Bednarski – dyrektor finansowy, Krzysztof Jędrzejek – dyrektor pionu technologii informatycznych oraz Artur Waliszewski – dyrektor portalu.

Tomasz Kolbusz, w uznaniu dla wieloletniej, pełnej oddania pracy na rzecz Onet.pl otrzymał gorące podziękowania. W celu spożytkowania bogatej wiedzy i pozyskania cennego dla dalszego rozwoju spółki doświadczenia powierzono mu pełnienie funkcji doradcy strategicznego Zarządu.

Zmiana w składzie Zarządu jest konsekwencją planowanych przekształceń w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym spółką Onet.pl SA. Intensywnie prowadzone prace mają na celu ścisłą integrację oferty rynkowej i usług reklamowych wewnątrz ITI Holdings – największej grupy medialnej w Polsce.

Jan Łukasz Wejchert ma 30 lat. Ukończył Portobello Business College w Dublinie. Zajmował się rynkiem kapitałowym w ING Barings oraz Deutsche Morgan Grenfell. Z nowymi mediami związany jest od 1999 roku, kiedy to współtworzył wortal Tenbit.pl. Z Onet.pl związany jest od stycznia 2002 roku.

“Moją priorytetową ambicją zawodową jest budowa najlepszej platformy medialnej w naszym kraju. W mojej wizji chciałbym, aby realizacja wyznaczonego celu została osiągnięta poprzez solidną zespołową pracę” – powiedział Jan Łukasz Wejchert.

http://www.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry