Wiadomości głosowe na Blip.pl

Blip.pl – serwis mikroblogingowy, łączący w sobie cechy bloga, komunikatora i czata zaprezentował swoim użytkownikom nową, funkcjonalność: wiadomości głosowe.
Każdy użytkownik, który zadzwoni z aktywowanego wcześniej telefonu na specjalny numer, może zostawić krótką wiadomość głosową, która zostanie następnie opublikowana na jego blogu. Blip nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z tej funkcji. Ale to nie wszystko. System wiadomości głosowych został zintegrowany także z komunikatorem Gadu-Gadu, dzięki czemu można je nagrywać za darmo, korzystając z usługi połączeń głosowych między użytkownikami Gadu-Gadu (Gadu naGłos).

Blip to serwis umożliwiający podtrzymywanie kontaktów pomiędzy znajomymi za pomocą krótkich komunikatów. Każda informacja wysłana na Blipa rozsyłana jest automatycznie wśród znajomych. Do tej pory blipujący mogli umieszczać w nim krótkie informacje tekstowe, zdjęcia robione komórką i wysyłane MMSem oraz filmy.

„Blip to świetny sposób na podtrzymywanie więzi z grupą bliskich osób” – mówi Marcin Jagodziński, współtwórca serwisu Blip. „Nie zawsze jednak słowo pisane jest najwłaściwszym sposobem przekazania tego, co mamy do powiedzenia. Dlatego oddaliśmy głos naszym użytkownikom. Dosłownie. Jest to także praktyczny przykład korzyści, jakie daje integracja Blipa z innymi usługami Gadu-Gadu S.A.”

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top