Wiadomości.onet.pl z CNN International

Serwis Wiadomości.onet.pl, został wzbogacony o materiały z CNN International. Informacje i materiały wideo można oglądać w serwisie obok wiadomości z kraju i ze świata – w odrębnej sekcji CNN, a już wkrótce także na platformie Onet.tv.

Oferowanie odbiorcom kolejnych kanałów dotarcia do treści CNN ma dla nas ogromne znaczenie – mówi Gordana Duspara-Moriarty, Vice President & General Manager na Europę Środkowo-Wschodnią i kraje Beneluksu w Turner Broadcasting System Europe, do którego należy CNN. Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla Turnera i CNN i jesteśmy zachwyceni perspektywą zwiększania dostępu do naszych treści i pozyskiwaniem nowych odbiorców. Cieszymy się ze współpracy z Onet.pl, dzięki której internauci otrzymują jeszcze większy wybór źródeł informacji, co jest szczególnie ważne w dzisiejszym świecie mediów cyfrowych – dodaje Gordana Duspara-Moriarty.

Treści CNN są doskonałym uzupełnieniem polskich i zagranicznych treści agencyjnych prezentowanych w Onecie – mówi Michał Bonarowski, Redaktor Naczelny i Dyrektor Wydawniczy Onet.pl. CNN to marka doskonale znana na światowym rynku medialnym, słynąca z szybkiej i wiarygodnej informacji. Dzięki tej współpracy nasi użytkownicy otrzymają dostęp do doskonałych jakościowo materiałów – dodaje Michał Bonarowski.

Codziennie w Onet.pl pojawia się 10 informacji tekstowych przetłumaczonych na język polski, a niebawem także 10 materiałów filmowych w oryginalnej wersji językowej. Dodatkowo, co miesiąc będzie można oglądać oryginalne magazyny produkowane przez CNN, wśród nich: „Quest”, „Business Traveller”, „Inside the Middle East”, „Art of Life” i „Revealed”.

www.wiadomosci.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry