Wideo w Komunikatorze Tlen.pl

Opublikowano: 19 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Komunikator Tlen.pl wprowadził usługę wideokonferencji. Usługa umożliwia użytkownikom prowadzenie rozmów wideo. Dzięki uzyskaniu wysokiej kompresji obrazu, wideokonferencja w Komunikatorze Tlen.pl (wersja 4.50) stała się dostępna zarówno dla posiadaczy zwykłych modemów, jak i szybkich łącz. Użytkownik może dostosować do przepustowości swojego łącza jakość obrazu oraz ilość przesyłanych klatek na sekundę. Możliwe jest jednoczesne przesyłanie obrazu do kilku osób.

„Wprowadzenie transmisji wideo w Komunikatorze Tlen.pl to znaczący krok w rozwoju programu. Coraz bardziej popularny dostęp do internetu, umiarkowane ceny kamer oraz duży stopień kompresji obrazu, pozwalający prowadzić rozmowy już przez zwykły modem, zapowiadają dużą popularność tej usługi wśród internautów. Mamy już pierwsze jaskółki tej popularności – entuzjazm pierwszych użytkowników.” – mówi Krzysztof Sierota, szef projektu. Twórcy Komunikatora Tlen.pl zapowiadają jednocześnie, iż wkrótce, w Portalu o2.pl i Komunikatorze Tlen.pl pojawi się szereg nowych usług wykorzystujących nową technologię transmisji obrazu wideo.

Każdego miesiąca z Komunikatora Tlen.pl korzysta ponad 550 tys. użytkowników.

http://www.tlen.pl

Sylwester KozakWideo w Komunikatorze Tlen.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.