Więcej amerykańskiej i brytyjskiej muzyki w iplay.pl

Opublikowano: 30 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Dzięki podpisanej przed kilkoma dniami umowie z wytwórnią Badman Recording już niebawem w serwisie iplay.pl będzie można kupić więcej utworów amerykańskich i brytyjskich wykonawców.

Badman Recording to niezależna wytwórnia płytowa z San Francisco, założona w 1997 roku, która specjalizuje się wydawaniu muzyki rockowej i popowo-rockowej wykonawców amerykańskich oraz brytyjskich.

Płyty tej wytwórni nie są w Polsce dostępne w tradycyjnych sklepach, lecz dzięki podpisanej umowie fani muzyki będą mogli zapoznać się z nią poprzez serwis iplay.pl.

Pierwsze płyty Badman Recording będą dostępne w iplay.pl jeszcze w tym tygodniu, a w ciągu kilku tygodni użytkownicy będą mogli zakupić ok. 1 000 utworów.

Do tej pory z serwisem iplay.pl umowę podpisało kilkadziesiąt wytwórni płytowych z Polski, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Szwecji, Belgii, Danii, Hiszpanii oraz Czech.

Obecnie negocjowane są kolejne umowy z wytwórniami amerykańskimi, brytyjskimi oraz francuskimi.

http://www.iplay.pl

Sylwester KozakWięcej amerykańskiej i brytyjskiej muzyki w iplay.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.