Więcej Internetu Air Bites w Polsce

Z początkiem maja b.r. Air Bites Polska (ABP) – dostawca Internetu, będący częścią międzynarodowego holdingu wszedł z usługami do Suwałk. W innych swoich lokalizacjach spółka modernizuje sieci, zyskuje klientów, przejmuje nowe zasoby i kładzie kolejne kilometry światłowodów.

Suwałki to po Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Kędzierzynie-Koźlu, Sanoku, Zdzieszowicach i Rybniku – dziewiąta z kolei polska miejscowość w obszarze okablowania ABP. Mieszkańcy Suwałk mogą skorzystać z pełnej oferty dostawcy, dzięki w pełni nowoczesnej sieci opartej na światłowodach. Aktualnie firma prowadzi tam kilkuetapową, powitalną akcję marketingowo-reklamową.

Również inne miasta przynoszą systematyczny wzrost liczby użytkowników sieci Air Bites. Praktycznie w pełnym zasięgu okablowania spółki znajdują się już Zdzieszowice i Sanok. Ponadto w Krakowie udało się ostatnio w znacznym stopniu poszerzyć zasięg infrastruktury, dzięki konsolidacji rynku lokalnego, a w Kędzierzynie-Koźlu oraz Piasecznie dobiegają końca żmudne prace modernizacyjne. Spółka dąży ponadto do standaryzacji swoich produktów na terenie całego kraju, w związku z czym wartym podkreślenia jest fakt, iż klienci ABP posiadający umowy zawarte na warunkach obowiązujących wcześniej u przejętego przez Spółkę operatora mogą również skorzystać z aktualnej oferty promocyjnej dostępnej w Air Bites Polska.

– Wszystkie nasze obecne działania zmierzają do zapewnienia klientom jak najwyższych standardów oferowanych przez nas usług. Stąd szeroka skala modernizacji sieci, wymiana serwerów, zastępowanie linków radiowych światłowodami. Dążymy też do zdobycia dominującej pozycji na poszczególnych rynkach lokalnych. Z czasem pragniemy stać się wiodącym ogólnopolskim operatorem, z własną infrastrukturą światłowodową obejmującą całe miasta. Zamierzamy ponadto stale rozszerzać naszą ofertę produktową oraz całą gamę usług dodatkowych. Dlatego systematycznie zwiększamy zasięg naszego działania w oparciu o najbardziej nowoczesne rozwiązania techniczne. W ten sposób poniekąd zmuszamy konkurencję do reakcji, co w efekcie korzystne jest dla subskrybentów. Jesteśmy jednak spokojni o naszą pozycję na rynku, gdyż mamy świadomość, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna – mówi Rafał Pasterczyk, Dyrektor ds. Rozwoju Air Bites Polska. – Cieszy nas bardzo zwiększające się z dnia na dzień zainteresowanie naszą kompleksową obsługą na dostawę Internetu wśród władz lokalnych oraz spółdzielni mieszkaniowych z różnych rejonów Polski. Jesteśmy otwarci na owocną współpracę z tymi podmiotami i liczymy na kolejne udane przedsięwzięcia tego typu. Posiadamy szerokie możliwości tworzenia nowych sieci od podstaw, spełniających najwyższe standardy technologiczne i zapewniających klientom szybki, niezawodny, nielimitowany i korzystny cenowo dostęp do Internetu  – dodaje.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry