Więcej leasingu w Money.DIRECT

Opublikowano: 28 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Serwis Finansowy Money.pl uruchomił wspólnie z nowym partnerem – Siemens Finance Sp. z o. o. nową ofertę produktów finansowych w ramach Platformy Transakcyjnej Money.DIRECT (http://Direct.Money.pl). Dzięki tej współpracy, produkt Auto le@sing poszerzył gamę usług leasingowych udostępnionych użytkownikom na platformie Money.DIRECT.

Nowa oferta daje nie tylko możliwość zapoznania się użytkownikowi ze szczegółowym zakresem usług leasingowych Siemens Finance, ale także umożliwia dokonanie za pomocą dostępnego kalkulatora pomocnych obliczeń. Poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza zainteresowany internauta może również złożyć zapytanie ofertowe bezpośrednio do oddziału Siemens Finance.

Siemens Finance jest drugą firmą leasingową z jaką współpracuje Money.pl w zakresie pośrednictwa usług leasingowych w Internecie. W ubiegłym roku serwis Money.pl jako pierwszy w Polsce zaoferował w sieci ofertę leasingową BZ WBK Finanse & Leasing S.A.

Nawiązanie współpracy z Siemens Finance traktowany jest jako rozwój strategii zmierzającej do zaoferowania produktów i usług wykraczających poza sferę zainteresowania indywidualnego klienta.

http://www.Money.pl
http://Direct.Money.pl

Sylwester KozakWięcej leasingu w Money.DIRECT

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.