Więcej ofert leasingu na Bankierze

Opublikowano: 18 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Bankier.pl nawiązał współpracę z Franfinance Polska. Dzięki temu oferta produktów finansowych dla przedsiębiorców rozszerzyła się o kolejną ofertę leasingu.

Franfinance to kolejna firma świadcząca usługi leasingowe, której oferta dostępna jest w Centrum Finansowym Bankier.pl. Franfinance umożliwia swoim klientom leasing samochodów ciężarowych i osobowych oraz maszyn i urządzeń. Firma obecna jest na rynku Polskim od ponad 6 lat, należy do grupy kapitałowej Societe Generale.

W roku 2003 Franfinance podpisała prawie 1300 umów leasingu o wartości 466 mln PLN. Stanowi to wzrost o 34,9% w porównaniu z rokiem 2002. Średnia wartość umowy leasingu wyniosła 365 233 PLN. W większości umów przedmiotem leasingu były samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy oraz autobusy. Ponad 38% umów to leasing różnego typu maszyn i urządzeń. Według danych Związku Przedsiębiorstw Leasingowych w roku 2003 Franfinance zajęła 7 miejsce wśród Polskich spółek leasingowych pod względem wartości aktywów przekazanych w leasing. Firma posiada 8 oddziałów na terenie kraju.

„W internetowych kanałach dystrybucji upatrujemy dużą szansę na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie wolumenu sprzedaży” – mówi Jan Robert Samsel, Dyrektor d/s Sprzedaży i Marketingu Franfinace Polska sp. z o.o. „Dzięki nawiązaniu współpracy z Bankier.pl docieramy z naszą ofertą do szerokiego grona przedsiębiorców, którzy na co dzień korzystają z portalu.”

http://www.bankier.pl

Sylwester KozakWięcej ofert leasingu na Bankierze

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.