Więcej video na stronach Big Star

Podstawowe treści dostępne na stronie zaprezentowano w maksymalnie uproszczony sposób. Wzbogacono je jednak ponad dwudziestoma sekwencjami filmowymi.

W realizację projektu zaangażowano profesjonalną ekipę filmową. Zdjęcia powstawały w studiu nagrań Telewizji Polskiej w Krakowie. Nigdy wcześniej nie powstała strona, na której tak istotną rolę odgrywałaby wysokiej klasy gra aktorska. W realizacji udział wzięła między innymi Weronika Książkiewicz, aktorka znana z seriali takich jak Plebania, Glina czy Samo Życie oraz z roli w pełnometrażowej produkcji ‘Karol, człowiek, który został papieżem’.

Główni bohaterowie strony to Maja i Łukasz. Zamieszkują wirtualną rzeczywistość serwisu internetowego jesienno-zimowej kolekcji Big Star. Powołano ich do życia, by pomogli Tobie w podróży po poszczególnych podstronach. Odwiedzając www.bigstar.pl zobaczysz, jak żyją na co dzień, śmieją się i kłócą.

Serwis w znacznej mierze opiera się na fotografiach wizerunkowych. Na każdej stronie pojawiają się młodzi, dynamiczni ludzie kreujący nowy, odświeżony wizerunek marki Big Star.

Kreację stworzyła agencja OPCOM.pl

http://www.bigstar.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry