Więcej video na stronach Big Star

Opublikowano: 7 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Podstawowe treści dostępne na stronie zaprezentowano w maksymalnie uproszczony sposób. Wzbogacono je jednak ponad dwudziestoma sekwencjami filmowymi.

W realizację projektu zaangażowano profesjonalną ekipę filmową. Zdjęcia powstawały w studiu nagrań Telewizji Polskiej w Krakowie. Nigdy wcześniej nie powstała strona, na której tak istotną rolę odgrywałaby wysokiej klasy gra aktorska. W realizacji udział wzięła między innymi Weronika Książkiewicz, aktorka znana z seriali takich jak Plebania, Glina czy Samo Życie oraz z roli w pełnometrażowej produkcji ‚Karol, człowiek, który został papieżem’.

Główni bohaterowie strony to Maja i Łukasz. Zamieszkują wirtualną rzeczywistość serwisu internetowego jesienno-zimowej kolekcji Big Star. Powołano ich do życia, by pomogli Tobie w podróży po poszczególnych podstronach. Odwiedzając www.bigstar.pl zobaczysz, jak żyją na co dzień, śmieją się i kłócą.

Serwis w znacznej mierze opiera się na fotografiach wizerunkowych. Na każdej stronie pojawiają się młodzi, dynamiczni ludzie kreujący nowy, odświeżony wizerunek marki Big Star.

Kreację stworzyła agencja OPCOM.pl

http://www.bigstar.pl

Sylwester KozakWięcej video na stronach Big Star

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.