Większa ilość klientów bankowowści internetowej BPH

Opublikowano: 25 czerwca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Liczba Klientów korzystających z BusinessNet, systemu bankowości internetowej dla korporacji Banku BPH, przekroczyła 3,5 tysiąca. Równocześnie znacznie poszerzyło się grono użytkowników systemu – ich liczba sięga blisko 20 tysięcy.
BusinessNet jest w ofercie Banku od czerwca 2004 roku. Od tego czasu Klienci wykonali za jego pośrednictwem ponad 10 mln transakcji. Do systemu podłączonych jest obecnie ponad 60 tys. rachunków.

BusinessNet jest dziś najnowocześniejszym rozwiązaniem bankowości internetowej dla Klientów korporacyjnych. To unikalny na polskim rynku usług bankowych tak rozbudowany serwis finansowy, który – dzięki bogatemu zapleczu narzędzi finansowych oraz serwisowi komunikacyjnemu – umożliwia zarządzanie finansami przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. System integruje w sobie m.in. produkty bankowości transakcyjnej, powiernictwa, a także całą gamę produktów obsługi finansowania handlu.

BusinessNet jest sukcesywnie rozbudowywany. W ostatnim czasie został poszerzony o moduł informacyjny. Nowa funkcjonalność umożliwia użytkownikom m.in. dostęp do:
• aktualnych informacji rynkowych
• notowań rynku kapitałowego w Polsce i za granicą
• wiadomości branżowych oraz danych z rynków towarowych
• prognoz i trendów makroekonomicznych
• artykułów i porad podatkowo-gospodarczych.

Klienci mają również możliwość wykonywania analizy danych dzięki rozbudowanym wykresom i narzędziom analitycznym.

BusinessNet odniósł sukces nie tylko na polskim, ale także i światowym rynku, czego dowodem są prestiżowe międzynarodowe wyróżnienia, m.in. główna nagroda w konkursie The European Banking Technology Awards 2005. Bank BPH jest pierwszym bankiem w Polsce, który otrzymał tę nagrodę. Otrzymał również tytuł „Najlepszego banku internetowego dla korporacji w Polsce” w konkursie miesięcznika Global Finance.

www.bph.pl

Hanna LaskowskaWiększa ilość klientów bankowowści internetowej BPH

Podziel się!

O autorze

hania