Wielkanoc z Onet.pl

Portal Onet.pl, jak co roku, uruchomił specjalny serwis wielkanocny, a w nim: liczne artykuły, zdjęcia, przepisy kulinarne, a także możliwość wysłania kartek świątecznych i dokonania zakupów.

Świąteczny serwis oferuje Internautom szeroką gamę propozycji. Dział “Religia” wprowadza w symbolikę tradycji wielkanocnej. W dziale “Różności” można poznać relacje podróżników po Ziemi Świętej. W dziale “Do poczytania” uwagę zwracają m in. refleksje Józefy Hennelowej na temat miejsca Wielkanocy w dziejach i historyczny esej Anny Świderkówny o tym, co naprawdę zdarzyło się w Jerozolimie blisko 2 tys. lat temu.

Szczególnie ciekawą propozycją jest galeria, prezentująca jak inspirującą rolę dla sztuki europejskiej stanowiła śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa. Wśród prezentowanych zdjęć są reprodukcje arcydzieł Michała Anioła, Caravaggia, Rafaela, Marca Chagalla. Nie zabrakło także akcentów współczesnych: można zapoznać się z ocenami i samemu udział w dyskusji na temat głośnego filmu “Pasja” Mela Gibsona.

Uzupełnieniem informacji jest szereg praktycznych porad dotyczących tradycyjnych dań kuchni wielkanocnej (dział “Kuchnia”), jak również odnośniki do wielu interesujących stron WWW. W dziale “Kartki” można dokonać wyboru spośród kilkuset e-kartek, także w technologii flash.

http://swieta.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry