Wielkie zmiany w 69isp

Nowe serwery oraz znaczne rozszerzenie programu partnerskiego – to tylko najważniejsze zmiany w 69isp – systemie usług hostingowych, który niedawno obchodził pierwszą rocznicę działalności.

Początek października przyniósł wiele zmian w 69isp. Najważniejszą z nich jest uruchomienie nowego i szybkiego serwera na potrzeby oferowanych usług hostingowych. Jak informuje firma Cashport, operator systemu 69isp, aktualnie wykorzystywany sprzęt jest dużo wydajniejszy niż dotychczasowy, a serwery pracują na łączach o przepustowości 14 Mbs.

Zmianom technicznym towarzyszy modyfikacja wyglądu strony internetowej. Powodem wprowadzenia bardziej nowoczesnej i przyjaznej użytkownikom Internetu oprawy graficznej była potrzeba podkreślenia dynamiczności i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań w 69isp.
Kolejną istotną nowością jest poszerzenie programu partnerskiego o projekt „Hurtownia Aplikacji Internetowych”. Jest to platforma dla firm świadczących całkowicie niezależne usługi ISP. Daje ona możliwość sprzedaży usług hostingowych pod własną marką, z własną polityką cenową i własną ofertą. Co ważne, działalność ISP można rozpocząć przy minimalnych nakładach finansowych

System 69isp został uruchomiony w sierpniu 2001 roku, a jego program partnerski okazał się kompletną rewolucją. Nikt wcześniej nie zaproponował na masową skalę prowizji za sprzedaż serwera w wysokości 50% jego wartości. Taka polityka okazała się być trafioną. Po roku działalności z 69isp współpracuje już ponad 80 partnerów. Firma posiada kilkuset klientów.

„Już ponad 400 klientów przekonało się, że tworzymy firmę, której można zaufać.” – mówi Artur Biegus, właściciel 69isp – „W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na nieszablonową i sprawną obsługę odbiorców, dlatego pracujemy przez 7 dni w tygodniu, od rana do późnych godzin nocnych. Ale to nie wszystko: razem z nami wzrasta pokaźna już grupa handlowców oraz niezależnych firm ISP, które chwalą nas za elastyczność i zaangażowanie. Myślę, że idziemy w dobrym kierunku” – dodaje Artur Biegus.

Ponadto właśnie rozszerzono ofertę o serwery Corporate, adresowane do bardziej wymagających klientów.

http://www.69isp.pl
http://www.hai.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top