Windykacja.pl ponownie w sieci

Po ponad dwutygodniowej przerwie, spowodowanej niespodziewaną likwidacją CubeTeam.com S.A. , wortal WINDYKACJA.PL ( http://www.windykacja.pl ) został ponownie udostępniony w sieci.

WINDYKACJA.PL poświęcona jest tematowi windykacji i obrotu wierzytelnościami. Serwis pełni rolę edukacyjną, jak również czysto praktyczną. Korzystając z udostępnionych narzędzi można wyliczyć najważniejsze wskaźniki finansowe, wystawić notę odsetkową itp. Część edukacyjna obejmuje oprócz windykacji tematy związane z zarządzaniem należnościami, księgowymi aspektami obrotu wierzytelnościami oraz niektórymi produktami finansowymi (faktoring, sekurytyzacja, ubezpieczenie należności itp. ).

Serwis WINDYKACJA.PL umieszczony był na serwerze Cubetaem.com. Spółka MCI, do której należał Cubeteam.com SA podjęła decyzję o jej likwidacji nie uprzedzając właściciela wortalu – Narodowej Centrali Windykacji Sp. z o.o. – o konsekwencjach z tym związanych. Wbrew zapewnieniom serwer został odłączony od sieci bez uprzedzenia i możliwości przeniesienia go do innego providera.

Obecnie serwis znajduje się na serwerze należącym do Money.pl umieszczonym w centrum hostingowym Surfland Systemy Komputerowe S.A. Centrum hostingowe SSK S.A. dysponuje czterema niezależnymi łączami i routingiem dynamicznym.

NCW chce przez to zapewnić użytkownikom pewny i szybki dostęp do serwisu WINDYKACJA.PL. Wpłynie to znacznie na podniesienie komfortu jego użytkowania.

http://www.windykacja.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry