Wino dla biznesmenów

W ramach świątecznej niespodzianki dla użytkowników BiznesNet.pl, redakcja serwisu wraz z internetowym sklepem Wino24.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Wykazanie się w nim wiedzą na temat win, zapewnia uczestnikom w każdym tygodniu trwania zabawy, nagrody w postaci trzech zestawów sześciu wysokiej jakości win.

Każdy, kto odwiedzi stronę konkursową w wortalu www.biznesnet.pl, prawidłowo odpowie na kilka pytań związanych z produkcją i konsumpcją markowych win, oraz dokona poprawnej rejestracji swojego uczestnictwa w konkursie – bierze udział w cotygodniowym losowaniu nagród. Zwycięzcy otrzymują wygrane wina pocztą w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników na stronach internetowych Wino24.pl oraz BiznesNet.pl.

Świąteczna propozycja konkursowa dla odbiorców serwisu www.BiznesNet.pl podyktowana została nie tylko kalendarzowymi okolicznościami, ale także zaleceniami fachowców badających warunki sprzyjające efektywności pracy w sektorze biznesowym. Zapewniają oni, że „najlepszym sposobem na zapobieganie negatywnym skutkom intensywnej pracy jest zachowanie higieny życia zawodowego poprzez zapewnienie odpowiedniej dozy rozrywki”. Konkurs z dobrym winem w tle jest zatem świetną do tego okazją.

http://www.biznesnet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top