Wiosenne nowości w Kotlet.tv

Ponad pięćdziesiąt przepisów na pyszne chleby i pachnące, domowe pieczywo. Przewodnik po nowościach rynkowych wraz z recenzjami wybranych sprzętów kuchennych. Forum dla pragnących porozmawiać i dział z przepisami dla dzieci, ale także dla poszukujących inspiracji rodziców. To niektóre z wiosennych nowości w Kotlet.tv.

Kotlet.tv to serwis kulinarny w którym wszystkie przepisy są prezentowane tradycyjnie oraz w formie materiału filmowego. Wśród wiosennych nowości pojawił się dział poświęcony domowym wypiekom wszelkich rodzajów pieczywa: od słodkich bułek, przez tradycyjne chleby na zakwasie, po pieczywo z różnych stron świata. Użytkownicy mają dostęp do ponad pięćdziesięciu chlebowych przepisów, oczywiście w postaci video.

Z kolei dział „Recenzje” ma pełnić funkcje przewodnika po rynkowych nowościach w branży kuchennej. W tej części serwisu prezentowane są najnowsze produkty AGD, takie jak ekspresy do kawy, roboty kuchenne, blendery, miksery i wszelkiego rodzaju kuchenni pomocnicy. Oprócz tego Kotlet.tv uruchomił dla swoich użytkowników forum dyskusyjne.

– Wkrótce minie rok odkąd uruchomiliśmy Kotlet.tv. Początkowo traktowaliśmy go tylko w kategoriach hobbystycznych, ale bardzo szybko serwis przesunął się na pierwszy plan naszych codziennych zajęć. Teraz możemy się pochwalić blisko 100 tysiącami użytkowników miesięcznie, wciąż rosnącą oglądalności i popularnością – mówi Paulina Stępień, założycielka serwisu.

www.Kotlet.tv

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry