Wiosna w Domeny.pl

Krakowski serwis Domeny.pl rozpoczął kampanię „Wiosna przynosi tanie domeny”. Jest to pierwsza z serii akcji promocyjnych na 10-lecie firmy.
W ramach „Wiosna przynosi …” obniżone zostały ceny na wszystkie domeny dostępne w ofercie Domeny.pl. Najtańsza kosztuje teraz 4.99 zł. – Obecnie mamy najwięcej tanich domen na rynku. Jesteśmy konkurencyjni wobec największych firm hostingowych w Polsce – przekonuje Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl, jednego z największych obecnie rejestratorów domen.

Krakowska spółka specjalizuje się także w zaawansowanej ofercie e-biznesowej – monitoring serwerów, certyfikaty SSL oraz serwery dedykowane. – Żadna firma w Polsce nie ma tak rozbudowanej oferty e-biznesowej, adresowanej do najbardziej wymagających firm. Od niedawna sprzedajemy także nowe typy domen – .travel, .jobs, .aero, skierowane do branż: lotniczej, turystycznej i HR – dodaje Marcin Majerek.

Domeny.pl obchodzi w tym roku 10 lat swego istnienia.  – Z niewielkiej firmy pod Krakowem przerodziliśmy się w prężną, kilkudziesięcioosobową spółkę, która w tym roku otworzy pierwsze oddziały handlowe w największych miastach Polski – mówi Arkadiusz Szczurowski, Prezes Zarządu Domeny.pl.

www.domeny.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top