Wirtualna mapa Płocka

Do dyspozycji klientów i wszystkich zainteresowanych osób firma InteliCom oddaje nową usługę w postaci interaktywnego planu miasta Płocka. Wirtualna mapa umożliwia nie tylko znalezienie na niej siedziby danej firmy czy instytucji, ale także wyszukanie najdogodniejszego dojazdu do danego podmiotu z dowolnego miejsca w mieście.

Megaplan.pl skierowany jest do firm i instytucji działających na płockim rynku, a przede wszystkim do ich klientów i interesantów. Usługa ta wychodzi naprzeciw częstym trudnościom związanym z lokalizacją wielu podmiotów gospodarczych w tym mieście. Dzięki interaktywnej mapie znalezienie firmy, która zamieściła na niej swoje dane, stanie się banalnie proste. Usługa ta jest także skierowana do podmiotów, które nie posiadają własnej strony WWW. Wówczas zamieszczenie danych o firmie wraz z lokalizacją na megaplan.pl pozwala na jej szybką identyfikację przez wszystkich zainteresowanych. Wirtualna mapa umożliwia ponadto wyszukanie najdogodniejszego dojazdu do wybranej firmy z dowolnego miejsca w Płocku.

Nowy portal oferuje także możliwość reklamy w różnorodnej postaci wraz z dokładnym opisem danej firmy. Serwis pozwala więc na promocję firmy, zwiększa szanse na jej szybką identyfikację, przyczynia się do wzrostu rozpoznawalności podmiotu gospodarczego wśród jego obecnych i potencjalnych interesariuszy oraz klientów.

Zdaniem managera InteliCom – Krzysztofa Rogalskiego – 'Realizując ten projekt, kierowaliśmy się przede wszystkim potrzebą zaoferowania lokalnym firmom konkurencyjnej usługi opartej o najwyższą jakość. Wychodzimy z propozycją mogącą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy z dowolnego miejsca w Polsce będą mogli szybko i łatwo zlokalizować interesującą ich firmę’.

http://www.megaplan.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top