Wirtualne Biuro w ofercie Alior Bank

Wirtualne Biuro to usługa dedykowana małym i średnim przedsiębiorstwom, dzięki której można korzystać z pakietu Microsoft Office 365 i innych zaawansowanych narzędzi biurowych bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Dzięki wykorzystaniu technologii „Cloud Computing” usługa Wirtualne Biuro – którą oferuje  Alior Bank, we współpracy z firmą Ericpol Telecom – zapewnia nieograniczony dostęp do pakietu Microsoft Office 365 oraz dodatkowych aplikacji, takich jak np. „Szybkafaktura” z dowolnego miejsca na ziemi. Upoważnione osoby korzystają z potrzebnych narzędzi bez instalacji dodatkowego oprogramowania, po zalogowaniu się za pośrednictwem przeglądarki.

Wirtualne Biuro w ofercie Alior Bank 1Dostępne aplikacje pozwalają w łatwy sposób stworzyć stronę internetową oraz własny, profesjonalny portal intranetowy do obiegu dokumentów. Łatwo można stworzyć platformę wymiany dokumentów z kontrahentami i klientami. Rozwiązania w ramach Wirtualnego Biura umożliwiają m.in. korzystanie z poczty elektronicznej, biblioteki dokumentów i aplikacji Sharepoint Online, która pozwala udostępniać klientom i współpracownikom pliki edytowalne równocześnie przez kilka osób. Do dyspozycji klientów udostępniono również narzędzia ułatwiające sprawne zarządzanie czasem, poprzez organizowanie tele- i wideokonferencji, i opcje udostępniania kalendarza wskazanym osobom. – przekonują twórcy usługi.

Pakiet Microsoft Office 365 i pozostałe narzędzia są dostępne w ramach miesięcznego abonamentu, a przedsiębiorstwa zapłacą tylko za narzędzia, z których faktycznie korzystają. W razie potrzeby zakres usług można modyfikować.

Aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej Wirtualnego Biura należy zarejestrować się na stronie: https://www.wirtualnebiuro-aliorbank.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry