Wirtualne okno na OGRÓD SPA

Opublikowano: 19 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Grupa Kolastyna uruchomiła nowy, serwis internetowy marki Laboratorium Kolastyna, wspierający kampanię reklamową OGRÓD SPA. Serwis dostępny jest pod adresem www.kolastyna.pl.
Nowa strona łączy w sobie dwa rodzaje komunikacji: video i on-line. Wraz z jej uruchomieniem rusza konkurs dla internautów, który potrwa przez najbliższe pięć tygodni. Na potrzeby serwisu nakręcono krótkie spoty reklamowe, które stanowią integralną część serwisu.

Serwis powstał we współpracy z agencją TEQUILA/DIGITAL. Witryna ma charakter konkursowo-wirusowy, a aplikacja OGRÓD SPA jest jedną z jego części. Serwis jest wirtualną podróżą w krainę pielęgnacji twarzy, opowiedzianą poprzez prezentację krótkich kadrów z życia młodej, aktywnej kobiety. Twórcy strony, chcąc zachęcić internautki do zabawy umożliwili im współtworzenie witryny, między innymi poprzez uruchomienie aplikacji, w której internautki przygotowują własne, nietuzinkowe kompozycje owocowo-roślinne. Idea polega na dopasowaniu i skomponowaniu w dowolny sposób elementów graficznych dostępnych w aplikacji i symbolizujących składniki kremów serii OGRÓD SPA. Na uczestników, których kolaże uzyskają największą liczbę punktów w głosowaniu prowadzonym przez samych internautów, czekają nagrody i wyróżnienia.

Na stronie znaleźć można także kilka innych, użytecznych sekcji. Jedną z nich jest „Pomysł na prezent”, sekcja w której internautki mogą kupić prezenty dla najbliższych. W sekcji „Odkrywaj” mogą dowiedzieć się, jak wyglądała praca na planie przygotowanego na potrzeby kampanii spotu telewizyjnego W sekcji „Jak one to robią” mogą obejrzeć sam spot, który jest głównym źródłem komunikacji w trakcie kampanii.

„Wirtualny świat kobiecości, pokazany w serwisie, nawiązuje do charakteru naszej linii OGRÓD SPA, ale także do charakteru samej marki. Liczymy, że serwis spotka się z dużym zainteresowaniem obecnych i przyszłych klientek. Wierzymy też, że jest ciekawym i inspirującym sposobem na aktywny relaks, szczególnie w trakcie długich, jesiennych wieczorów” – mówi Anna Mamczur, dyrektor ds. Promocji i PR Grupy Kolastyna.

www.kolastyna.pl

Hanna LaskowskaWirtualne okno na OGRÓD SPA

Podziel się!

O autorze

hania