WirtualneMedia katalogują media

Opublikowano: 23 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od 22 października w serwisie WirtualneMedia.pl. można znaleźć adresy i telefony firm działających na rynku medialnym. Katalog podzielono na sześć działów obejmujących:
– Media (prasa, radio, telewizja)
– Internet
– Komputery i telekomunikację
– Reklamę i marketing
– Film i muzykę
– Inne

Dostęp do katalogu jest bezpłatny, podobnie jak możliwość dodania do jego zasobów informacji o własnej firmie. Wystarczy tylko poprawnie wypełnić zamieszczony na stronie formularz, by po kilku minutach znaleźć się na liście branżowej. Dużym ułatwieniem dla korzystających z informacji jest wyszukiwarka.

Podczas ostatniego „próbnego” tygodnia, do katalogu dołączyło ponad trzysta firm – mówi Marcin Szumichora – red. naczelny serwisu.- Jeśli zainteresowanie będzie nadal tak duże, to wkrótce staniemy się największym, darmowym źródłem informacji tego typu.

WirtualneMedia.pl to portal, który istnieje od roku. Codziennie przynosi najświeższe wiadomości ze świata mediów, Internetu, reklamy i telekomunikacji. Miesięcznie redakcja notuje ponad czterysta dwadzieścia tysięcy odsłon strony. Katalog firm to najnowsza, ale zapewne nie ostatnia zmiana w serwisie, który rozwija się zgodnie z potrzebami internautów.

http://www.wirtualnemedia.pl

Sylwester KozakWirtualneMedia katalogują media

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.