WirtualneMedia katalogują media

Od 22 października w serwisie WirtualneMedia.pl. można znaleźć adresy i telefony firm działających na rynku medialnym. Katalog podzielono na sześć działów obejmujących:
– Media (prasa, radio, telewizja)
– Internet
– Komputery i telekomunikację
– Reklamę i marketing
– Film i muzykę
– Inne

Dostęp do katalogu jest bezpłatny, podobnie jak możliwość dodania do jego zasobów informacji o własnej firmie. Wystarczy tylko poprawnie wypełnić zamieszczony na stronie formularz, by po kilku minutach znaleźć się na liście branżowej. Dużym ułatwieniem dla korzystających z informacji jest wyszukiwarka.

Podczas ostatniego „próbnego” tygodnia, do katalogu dołączyło ponad trzysta firm – mówi Marcin Szumichora – red. naczelny serwisu.- Jeśli zainteresowanie będzie nadal tak duże, to wkrótce staniemy się największym, darmowym źródłem informacji tego typu.

WirtualneMedia.pl to portal, który istnieje od roku. Codziennie przynosi najświeższe wiadomości ze świata mediów, Internetu, reklamy i telekomunikacji. Miesięcznie redakcja notuje ponad czterysta dwadzieścia tysięcy odsłon strony. Katalog firm to najnowsza, ale zapewne nie ostatnia zmiana w serwisie, który rozwija się zgodnie z potrzebami internautów.

http://www.wirtualnemedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top