WirtualneMedia.pl zmieniają

Od siódmego października WirtualneMedia.pl – największy polski serwis internetowy poświecony mediom, reklamie i telekomunikacji, zmienił szatę graficzną i wzbogacił swoją zawartość.

Firma BS4 wyposażyła serwis w autorski system administracji treścią – BS4 On-Line, przez co jeszcze łatwiej i szybciej dostarczane są codziennie najświeższe wiadomości ze świata mediów. Studio „SITER” przygotowało nowatorską oprawę graficzną – to dzięki niej, strona zyskała nowe kolory i bardziej czytelny układ elementów, co pozwala na szybki dostęp do interesującej czytelników zawartości.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie internautów utworzono dodatkowy dział prezentujący najnowsze wiadomości ze świata telekomunikacji, oraz wyszukiwarkę ułatwiającą korzystania z całego serwisu.
Wprowadzono także możliwość komentowania zamieszczonych artykułów i dostosowano forum dyskusyjne do nowej oprawy graficznej strony.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany pozwolą umocnić pozycję serwisu WirtualneMedia.pl na rynku internetowym i utrzymać pozycje lidera- mówi Marcin Szumichora, redaktor naczelny . Naszymi czytelnikami są ludzie wykształceni i wymagający, chcemy by w naszym portalu znaleźli wszystkie interesujące ich informacje i jesteśmy otwarci na sugestie i nowe propozycje – dodaje.

Niewątpliwym atutem Wirtualnych Mediów jest ich błyskawiczna aktualizacja, interesujące i niezbyt długie teksty, oraz niepowtarzalne wywiady z największymi gwiazdami mediów. Najważniejsze jest jednak to, że Wirtualne Media można czytać za darmo a dzięki subskrypcji, otrzymujemy najświeższe wiadomości prosto do skrzynki e-mail`owej. Popularność tego serwisu najlepiej potwierdza fakt, że miesięcznie ma ponad 420 tysięcy odsłon.

http://www.wirtualnemedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top