Wirtualni rzecznicy prasowi kandydatów na Prezydenta Polski

W sieci pojawił się nieoficjalny serwis wirtualnych rzeczników kandydatów na prezydenta. Na stronie www.wirtualniprezydenci.pl można zdobyć podstawowe informacje o kandydatach, poznać ich poglądy oraz dowiedzieć się dlaczego powinni zostać wybrani na Urząd Prezydenta RP.

Wirtualnych rzeczników prasowych zaprojektowano dla Bronisława Komorowskiego, Jarosława Kaczyńskiego, Waldemara Pawlaka, Grzegorza Napieralskiego, Janusza Korwin-Mikkego, Andrzeja Olechowskiego i Zdzisława Podkańskiego.

Wirtualni rzecznicy prasowi przedstawiają m.in., jakie kandydaci mają zdanie na temat Unii Europejskiej, bezpieczeństwa kraju, obecności Polski w Afganistanie i polskiego rolnictwa. Można także poznać ich opinię na temat kontrkandydatów. Wszyscy rzecznicy odpowiadają na takie same pytania, dzięki temu można łatwo porównać poglądy polityków, których reprezentują.

Wirtualni rzecznicy prasowi kandydatów na Prezydenta Polski 1

Aby porozmawiać z wirtualnym rzecznikiem wystarczy wejść na stronę www.wirtualniprezydenci.pl, wybrać kandydata i zadawać pytania wpisując je w specjalnym formularzu. Wirtualny rzecznik prasowy odpowiada na nie w języku naturalnym.

Rzecznicy prasowi na stronie wirtualniprezydenci.pl to tzw. Wirtualni Doradcy, czyli animowane postacie umieszczane w serwisach internetowych, stworzone w oparciu o  technologię sztucznej inteligencji. Ich zadaniem jest udzielanie informacji na temat oferty oraz specyfiki działalności firm i instytucji. Wirtualnych doradców można wyposażać w dowolną wiedzę i rozbudowywać ją stosownie do potrzeb.

Udostępnienie w sieci nieoficjalnego serwisu wirtualnych rzeczników kandydatów na prezydenta pomaga wyborcom w uzyskaniu informacji na temat polityków. Pojawienie się w sieci wirtualnych rzeczników prasowych pokazuje też jak można wykorzystać nowoczesne narzędzia internetowe w kampanii wyborczej.

Serwis zaprojektowała firma Stanusch Technologies, specjalizująca się w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania wykorzystującego sztuczną inteligencję.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry