Wittchen wybrał Eden Technology

Opublikowano: 6 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma Wittchen podpisał z Eden Technology umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego do zarządzania firmą CDN XL oraz przejęcie obsługi informatycznej na zasadzie outsourcingu IT. Projekt obejmie centralę firmy oraz wszystkie punkty handlowe na terenie całego kraju.

W ramach umowy Eden Technology dostarczy m.in. oparty o hurtownie danych moduł Controlling pozwalający na wielowymiarową analizę wyników finansowych oraz platformę e-commerce umożliwiającą składanie zamówień przez Internet. Usługi outsourcingowe będą świadczone w trybie 24x7x365.

Wittchen jest kolejną po Pro Sport United i Horus Energia firmą, w której Eden Technology wdroży system krakowskiego producenta rozwiązań klasy ERP, firmy Comarch-CDN S.A. Obie spółki aktywnie współpracują w zakresie dostarczania najwyższej jakości rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie.

http://www.et.com.pl/

Sylwester KozakWittchen wybrał Eden Technology

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.