Wizaz.pl rozpoczyna współpracę z KodyRabatowe.pl

Opublikowano: 10 marca 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dzięki nawiązanej współpracy użytkowniczki serwisu Wizaż.pl będą mogły skorzystać z unikalnych kuponów rabatowych w wybranych sklepach internetowych.

Na odwiedzających dział kodyrabatowe.wizaz.pl codziennie czekają nowe kody i promocje z ponad 2 tys. sklepów w kategoriach m.in: moda, zdrowie i uroda, sprzęt AGD i produkty dla dzieci. Część z nich będą stanowiły unikalne rabaty – przygotowane tylko dla użytkowniczek naszego serwisu – powiedział Zbigniew Pieńkowski, Doradca Zarządu ds. Technologii Online, z serwisu Wizaz.pl.

wizaz

 

Z oferty platformy KodyRabatowe.pl w ubiegłym roku skorzystało w Polsce aż 5 milionów konsumentów, generując sprzedaż towarów i usług o wartości ponad 200 milionów złotych.

Za sukcesem kodów rabatowych stoją obopólne korzyści dla biorących udział w procesie zakupowym – dzięki nim konsumenci kupują taniej produkty, na których im zależy, a sklepy więcej sprzedają – tłumaczy Szymon Dobosz, CEO, z serwisu KodyRabatowe.pl.

Sylwester KozakWizaz.pl rozpoczyna współpracę z KodyRabatowe.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.