Wizyta prezydenta Busha online

Opublikowano: 29 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

GTS Internet Partners, na zlecenie Ambasady USA, przeprowadzi transmisję on-line wizyty amerykańskiego prezydenta w Krakowie. Przez dwie godziny obraz z relacji będzie przekazywany na żywo, a następnie retransmitowany ze stron Misji Dyplomatycznej USA w Polsce (usinfo.pl/bushvisit2003/) oraz firmy GTS IP (gts.pl).

Streaming obrazu będzie dodatkowo główną atrakcją, zaadaptowanej specjalnie z okazji wizyty, strony serwisu wiadomości portalu Onet.pl.

Sygnał audio-video przekazywany będzie technologią radiową firmy GTS IP z kamery TVP w Krakowie, relacjonującej całodzienny przebieg wizyty G.W. Busha, do serwera/encodera w Warszawie, a dalej do sieci. Dzięki tej zaawansowanej technologii, relację obejrzy kilkanaście tysięcy Internautów w całej Polsce.

Marcin Sikorski, Dyrektor Sprzedaży GTS Internet Partners komentuje: „Ambasada amerykańska nie pierwszy raz korzysta z naszych usług w zakresie streamingu. GTS IP, jeszcze jako Internet Partners, transmitowało poprzednią wizytę prezydenta Busha w Polsce. Ponowna współpraca nie jest przypadkiem – bezproblemowy przebieg transmisji gwarantowany przez zaawansowaną technologię, wysoka jakość przekazu, a także ogólne zadowolenie ze świadczonych przez nas na co dzień usług, to główne powody, dla których Ambasada ponownie zleciła GTS IP przeprowadzenie transmisji.”

Wizyta prezydenta USA będzie transmitowana na żywo w Internecie 31 maja od godziny 11.30 (godzina może ulec zmianie).

http://www.usinfo.pl/bushvisit2003/

Sylwester KozakWizyta prezydenta Busha online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.