Wizz Air wprowadził możliwość odprawy na lot przez Internet

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej ogłosił, że usługa Odprawa przez Internet jest już dostępna na wszystkich lotniskach w Polsce z których przewoźnik oferuje loty, tj. Katowice, Warszawa, Gdańsk, Poznań oraz Wrocław.

Z nowej usługi będą mogli skorzystać również pasażerowie podróżujący z Łodzi, jak tylko loty z tego lotniska zostaną uruchomione. Odprawa online jest dostępna zarówno dla osób podróżujących z bagażem podręcznym, jak i tych z bagażem rejestrowanym. Można jej dokonać za pośrednictwem strony wizzair.com od siedmiu dni do trzech godzin przed planowaną godziną odlotu. Wszelkie dodatkowe informacje są dostępne na stronie http://wizzair.com/useful_information/web_check-in/.

Od 1 kwietnia 2010 r. Wizz Air rozpocznie pobieranie opłat za odprawę na lotnisku. W przypadku zapłaty za odprawę na lotnisku w momencie rezerwacji biletu za pomocą strony internetowej jej koszt będzie wynosił 23 zł (5 Euro), w przypadku dokonania płatności na lotnisku w dniu lotu – 46 zł (10 Euro). Odprawa przez Internet jest całkowicie darmowa.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry