Wkrótce wystartuje nowy portal finansowy VIF.pl

Serwis stawia przede wszystkim na rzetelne informacje, multimedia i budowanie społeczności.
„Chcemy zbudować portal przyjazny dla każdego użytkownika. Wychodzimy z założenia, że finansami interesują się nie tylko specjaliści. Wielu z nas szuka informacji na temat kredytów czy lokat, interesuje się ofertami pracy, podatkami czy efektywnymi sposobami lokowania swoich pieniędzy. Damy naszym użytkownikom wszystkie te informacje w przystępnej dla nich formie. Szybko i rzetelnie”

Sporo miejsca zostanie poświęcone także najnowszym informacjom z Polski i zagranicy, świata kultury, sportu, mediów i polityki.

Wszystko to będzie możliwe dzięki współpracy VIF.pl z polskimi i zagranicznymi instytucjami finansowymi, specjalistycznymi portalami i periodykami oraz ogólnopolskimi mediami.

Twórcy portalu zapewniają dodatkowo, że własne zaplecze dziennikarskie i analityczne serwisu pozwoli na realizowanie oryginalnych treści, uczestnictwo w ważnych wydarzeniach i błyskawiczne informowanie o nich własnych użytkowników.

„Będziemy wszędzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego, co interesuje naszych odbiorców. Damy im możliwość wpływania na treść i aktywny udział w tworzeniu zawartości serwisu. Zbudujemy społeczność w oparciu o wymianę treści multimedialnych. Wybrane przez użytkownika i spersonalizowane treści trafią bezpośrednio do niego-na pulpit komputera lub do telefonu komórkowego. Chcemy wykorzystać potencjał nowych technologii oraz zachęcić ludzi do współtworzenia- miejmy nadzieję- najlepszego portalu finansowego”- twierdzi Łukasz Banach, szef projektu VIF.pl

Jak zapewniają twórcy, w przygotowaniu są także dwie niespodzianki. Jest to m.in. zupełnie nowy na polskim rynku, rewolucyjny produkt finansowy. „Dzięki nam wiele osób będzie mogło urzeczywistnić swoje marzenia pozostawiając jednocześnie w portfelu dużo więcej gotówki niż obecnie” – zapewnia Łukasz Banach.

Twórcy przekonują, że na tym nie poprzestaną. „Już rozpoczynamy prace nad pokrewnymi projektami. Zaplecze technologiczne oraz baza informatyczna naszego inwestora pozwoli zbudować w przyszłości dużo szerszą bazę informacyjno – usługową dla użytkowników. Nie tylko dla polskich użytkowników i nie tylko o profilu finansowym” – twierdzi tajemniczo Łukasz Banach.

1 grudnia 2006 roku została uruchomiona rejestracja użytkowników oraz blog projektu. Spośród osób, które zarejestrują swoje adresy e-mail na stronie VIF.pl, zostanie wybrana grupa, która już w grudniu będzie miała możliwość przetestowania funkcjonalności serwisu przed jego oficjalną premierą.

www.vif.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry