Władysławowo z dzieckiem? Sprawdź gdzie warto spędzić wakacje!

Opublikowano: 21 lipca 2014. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi: , ,

Jeśli szukasz miejsca na rodzinne wakacje lub chcesz spędzić aktywny wiosenny weekend nad morzem, Półwysep Helski wydaje się być jedną z ciekawszych propozycji. Ilość atrakcji i możliwości spędzenia czasu z dzieckiem jest na tyle duża, że słowo „nuda” może pojawić się tylko na ustach osób, które zupełnie nie potrafią odpoczywać.

Półwysep Helski to trasy rowerowe, sporty wodne (również te rodzinne np. rowerki wodne) aż do popularnych atrakcji typu wesołe miasteczko czy Ocean Park z gigantycznymi makietami morskich ssaków. Jeśli jednak szukasz czegoś więcej, warto sprawdzić przewodniki turystyczne w których znajdziesz mnóstwo perełek, o których wielu nawet nie słyszało. Pałace i dwory wokół Kaszub Północnych tworzą szlak, którego zwiedzanie warto rozpocząć od zamku położonego nad samą wodą w Rzucewie. Ślady historii na Półwyspie Helskim dziś stanowią niebywałą atrakcję. Mowa tu o szlaku militarnym, który stanowi wyjątkową atrakcję szczególnie dla starszych dzieci. Okazuje się, że okolice nadmorskich Kaszub Północnych są wypełnione atrakcjami po brzegi – wystarczy tylko trochę chęci do aktywnego wypoczynku.

wczasy-z-dziecmi-wladyslawowo-basen-z-kulkami

Doskonałą wakacyjną lokalizacją jest Władysławowo – to tu ilość atrakcji jest największa. Jednak nie ma co ukrywać – Władysławowo latem odwiedzają tłumy, dlatego warto dobrze zastanowić się nad wyborem miejsca na nocleg z dzieckiem. O ile pensjonaty i hotele blisko plaży oferują nam komfort szybkiego dojścia na plażę, to jednak zgiełk i nocne rozrywki mogą zakłócać komfort rodzinnego wypoczynku. Alternatywą są pensjonaty i kwatery oddalone od plaży o 20-30 minutowy spacer. Jednym z takich miejsc jest Pensjonat Wojciech we Władysławowie, który dodatkowo oferuje atrakcyjną salę zabaw dla dzieci. Taka atrakcja wydaje się być równie ważna w lato, podczas upałów, jak i podczas chwilowego załamania pogody. Dodatkowo w trakcie wakacji organizowane są tam animacje dla dzieci, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność tej oferty.

Polecamy:

Pensjonat Wojciech Władysławowo
ul. Łąkowa 5
84-120 Władysławowo
tel. 58 6742067
tel. 602 369 305

Wpisy PromowaneWładysławowo z dzieckiem? Sprawdź gdzie warto spędzić wakacje!

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.