Właściciel KodyRabatowe.pl wchodzi na rynek grecki

Opublikowano: 21 listopada 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

International Coupons, właściciel serwisu KodyRabatowe.pl, uruchomił serwis z kodami rabatowymi w Grecji. Kouponiaekptotika.gr to dwudziesty portal na świecie uruchomiony przez grupę International Coupons.

Kouponiaekptotika.grStatystyki ostatnich pięciu lat pokazują spory wzrost sprzedaży online natomiast liczby te nie są zadowalające dla e-businessu. Grecki rynek e-commerce ma duży potencjał rozwoju a nasz portal jest tym, czego do tej pory brakowało na tym rynku. Grecy lubią chodzić na zakupy, a konieczność „zaciskania pasa” podczas ostatniego kryzysu gospodarczego sprawiła, że poszukują oni coraz więcej promocji i nowych sposobów oszczędzania – powiedział Denis Miroforidis, Greek Market Secialist w International Coupons.

W Grecji z internetu korzysta prawie 2 mln osób. Łączna wartość sprzedaży online w 2012 roku wyniosła 2,9 mld euro. Szacuje się, że roczne stopy wzrostu sektora e-commerce w ciągu następnych kilku lat w Grecji mogą sięgnąć nawet 40%.

Sylwester KozakWłaściciel KodyRabatowe.pl wchodzi na rynek grecki

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.