Własny panel do zarządzania usługami w Oktawave

Opublikowano: 10 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Jedna z bardziej oczekiwanych funkcjonalności – panel do zarządzania usługami – pojawiła się w ofercie Oktawave. Klienci będą mogli skorzystać z darmowego zPanel oraz płatnych DirectAdmin i Plesk.

Dzięki wykorzystaniu takiego panelu klienci mogą bez pomocy administratora systemu zarządzać domenami, stronami, kontami FTP, bazami danych i kontami pocztowymi.

oktawaveJest to usługa przeznaczona dla małych i średnich firm hostingowych, a także dla webmasterów czy administratorów zarządzających na co dzień infrastrukturą dla swoich klientów. Pozwala ona na uproszczenie codziennych zadań i umożliwia korzystanie z usług hostingowych klientom końcowym – powiedział Maciej Kuźniar, prezes Oktawave.

zPanel jak wspomnieliśmy dostępny jest za darmo, a licencja na DirectAdmin oraz Plesk kosztuje 20 zł miesięcznie.

Sylwester KozakWłasny panel do zarządzania usługami w Oktawave

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.