Wojsko Polskie w internecie

Stały rozwój internetu zmobilizował także Wojsko Polskie do zaistnienia w wirtualnym świecie. Rozwijający się wortal wojsko-polskie.pl przyciąga coraz większą liczbę internautów, których w grudniu zanotowano ponad 18 tysięcy, wg statystyk stat.pl.

Wortal wojsko-polskie.pl ma na celu w przystępny i ciekawy sposób ułatwiać internautom zdobywanie informacji o Wojsku Polskim i problemach obronności kraju. Serwis adresowany jest do odbiorców ze środowisk wojskowych i cywilnych, zwłaszcza młodzieży. W swoim założeniu, poprzez interaktywne formy powinien ułatwiać uzyskiwanie dostępu do materiałów i źródeł.

Wortal, którym opiekuje się agencja interaktywna AMP Media, z Gliwic, stał się miejscem spotkań, zarówno fascynatów wojskowości, jak i ludzi związanych z wojskiem. Wortal został skonstruowany tak, by każdy mógł znaleźć odpowiedzi związane z Wojskiem Polskim, a rodziny żołnierzy mogły stale śledzić losy swoich bliskich, którzy wypełniają misje pokojowe i stabilizacyjne na całym świecie.

‘Przygotowaliśmy wortal www.wojsko-polskie.pl, tak by nie było to miejsce gdzie prezentuje się suche wojskowe informacje, a jako centrum informacji i komunikacji wszystkich zainteresowanych Wojskiem Polskim.’ – Piotr Kluczewski, Dyrektor Marketingu, AMP Media

Na wortalu można znaleźć, nie tylko historię i tradycje Wojska Polskiego, ale także tak nowoczesne rozwiązania jak gry internetowe i czat oraz stale aktualizowany serwis informacyjny.

‘Nasza witryna www.wojsko-polskie.pl, jest jedynym tak wyczerpującym źródłem informacji o Wojsku Polskim, a także platformą komunikacji społecznej żołnierzy i środowiska cywilnego. We współpracy z AMP Media – stale analizując statystyki stat.pl – rozwijamy nasz serwis by w sposób jak najbardziej pełny i wierny oddać prawdziwy obraz Wojska Polskiego, a tym samym budować zaplecze społeczne sił zbrojnych’ – Joachim Żurowski, podpułkownik Wojska Polskiego, Departament Wychowania i Obronności MON.

Witrynę z każdym dniem odwiedza coraz większa liczba internautów, nie tylko polskich, ale i zagranicznych, wśród których prym wiodą internauci ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Internauci najczęściej odwiedzają serwis informacyjny, a także z wielkim zainteresowaniem korzystają z forum, na którym mogą wymieniać swoje opinie. Poprzez stałą analizę statystyk stat.pl, serwis jest stale optymalizowany, by spełniać wszystkie oczekiwania odwiedzających go internautów.

‘Bardzo nas cieszy, że tak ważna instytucja, jaką jest Wojsko Polskie, korzysta z naszych statystyk statBiznes do monitorowania oglądalności witryny www.wojsko-polskie.pl. Osobiście mogę powiedzieć, że nie jeden serwis pozazdrościć może oglądalności temu wortalowi, co mam nadzieję, pokaże innym instytucjom w Państwie, jak można budować społeczność poprzez internet.’ – Rafał Janik, stat.pl

http://www.wojsko-polskie.pl

http://www.ampmedia.com.pl

http://www.stat.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry