WP dla zakochanych

Z kim Wodnik stworzy szczęśliwy związek? Czy Baran porozumie się z Bliźniętami? Kto idealnie pasuje do Strzelca? Na te i wiele innych pytań odpowiada specjalny walentynkowy horoskop Wirtualnej Polski.

Wirtualna Polska uruchomiła okazjonalny horoskop walentynkowy (horoskop.wp.pl) z myślą o zakochanych, zadurzonych i zauroczonych. Z „poradnika uczuciowego” wróżki Joanny Stawińskiej dowiedzieć się można np., że Bliźnięta powinny wykazać się sprytem, by utrzymać w ryzach Lwa, a Skorpion jest zbyt zazdrosny dla otwartej Wagi.

Wróżka Ella Selena zdradziła Wirtualnej Polsce, w jakie talizmany powinnyśmy się zaopatrzyć, by życie przynosiło nam wyłącznie dobre i szczęśliwe dni. Talizmanem przynoszącym szczęście w miłości zodiakalnym Pannom są czerwone świece, Wodnikowi przysłuży się Talizman WĄŻ, a Koziorożcowi – Talizman KAN JASZCZURKA.

Na stronach WP można znaleźć specjalny, ułożony na podstawie kamieni, walentynkowy horoskop i szereg artykułów tematycznych. Portal wyjaśnia, skąd wywodzi się święto zakochanych, przypomina zwyczaje i obrzędy z nim związane, podpowiada, jak uwieść
i oczarować ukochaną osobę.

Wróżka Małgorzata Garnuszek przybliżyła internautom magiczne „walentynkowe zaklęcia”. Są wśród nich zaklęcia służące oczyszczeniu miłosnej ścieżki, wzmocnieniu miłości i zapewniające powrót zgody… „Odrobina magii w miłości gwarantuje jej świeżość i żywotność, a także wzmacnia nasz wrodzony potencjał. Jednakże musimy być odpowiedzialni za to, co robimy i nie traktować zaklęć jak zabawy.” – napisała Małgorzata Garnuszek.

Tuż przed Walentynkami ruszył też specjalny „Horoskop Sławnych Par”. Astrolog Anna Wrzosek postanowiła opowiedzieć użytkownikom Wirtualnej Polski o związkach największych gwiazd showbusinessu. Jest tu  horoskop Doroty Rabczewskiej i Radosława Majdana, Vanessy Paradis i Johnny’ego Deppa, Toma Cruise’a i Katie Holmes.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się o miłości czegoś więcej, 14 lutego może wziąć udział w walentynkowym wideo-czacie z Ellą Seleną, specjalistką od przepowiedni miłosnych.

Serwis Horoskop:
http://horoskop.wp.pl
Walentynkowy Poradnik Miłosny: http://horoskop.wp.pl/index.html?kat=12345
Walentynkowe zaklęcia: http://horoskop.wp.pl/kat,37200,title,Walentynkowe-zaklecia-czesc-1,wid,8712841,wiadomosc.html?ticaid=1336c
Horoskop Sławnych Par: http://horoskop.wp.pl/kat,68674,ticaid,13358,index.html
 
www.wp.pl 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top