WP.PL z dwoma nowymi serwisami biznesowymi

Wirtualna Polska uruchomiła dwa nowe projekty. Pierwszy z serwisów pozwala na dokonanie analizy kondycji finansowej firmy oraz opłacalności planowanych projektów, drugi ułatwia inwestowanie w złoto i pozwala na zakup monet.

Serwis doradcabiznesowy.wp.pl jest dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom, pomaga uzyskać wiedzę m.in. na temat optymalizacji podatkowej, księgowości, funduszy unijnych, tworzenia stron internetowych, szkoleń, certyfikatów ISO czy outsourcingu IT. Partnerem projektu jest firma Kopsky Solutions Poland, korzystanie z usługi jest płatne i wymaga logowania.
WP.PL z dwoma nowymi serwisami biznesowymi 1
Z roku na rok przybywa firm w naszym kraju. Rośnie też zapotrzebowanie na rzetelne i niedrogie doradztwo biznesowe. Jednak do tej pory powstało niewiele serwisów dedykowanych doradztwu małym i średnim przedsiębiorstwom. My widzimy ogromny potencjał tego rynku i chcemy to wykorzystać – wyjaśnia Łukasz Miętus, Specjalista ds. e-Finance w Wirtualnej Polsce.

Z kolei drugi serwis – metaleszlachetne.wp.pl  – to miejsce dla wszystkich poszukujących bezpiecznych form lokowania gotówki. Użytkownicy znajdą tu wiele przydatnych informacji na temat inwestowania i wyników osiąganych przez złoto na światowych rynkach. Można na nim też – po przekierowaniu na stronę partnera projektu, Alternatywne Inwestycje Profit – dokonać zakupu monet.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry