Wrocławski partner Google Cloud podbija nowe rynki

Sukcesy w czasach kryzysu są rzadkie, ale nie niemożliwe. Tym przyjemniej jest dostarczać dobre wieści na temat rodzimych firm, które nie tylko dają sobie radę w pandemicznej ekonomii, ale wręcz potrafią w niej prosperować. Jedną z takich firm jest Fly On The Cloud – oficjalny partner Google Cloud, Zendeska i Facebooka.

Czym zajmuje się Fly On The Cloud?

Fly On The Cloud to zespół specjalistów, którzy wdrażają w firmach rozwiązania chmurowe znanych producentów. Firma znalazła swoją niszę, wchodząc w ścisłe partnerstwo z Google i biorąc na siebie część odpowiedzialności za edukowanie polskiego rynku w zakresie korzyści, jakie może odnieść biznes dzięki adopcji chmury. Od 6 lat działają na terenie Polski, ale dzięki odniesionym sukcesom i szybko przekroczonej granicy 1000 klientów, wyszli także na inne rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Usługi zgodne z najnowszymi potrzebami biznesu

Fly On The Cloud oferuje usługi, które doskonale wstrzeliły się w teraźniejsze zapotrzebowanie firm. G Suite, GCP, Workplace i Zendesk to chmurowe aplikacje, które:

 • wspierają komunikację wewnętrzną i zewnętrzną,
 • umożliwiają pracę zdalną, co jest szczególnie ważne podczas społecznej izolacji,
 • dają osobom decyzyjnym w firmach pełną kontrolę nad postępem prac zespołów,
 • ściągają z ramion przedsiębiorców obowiązek opieki nad techniczną infrastrukturą, bo gwarantują nieustanny dostęp do wszystkich funkcji przez internet,
 • spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, dlatego mogą być wykorzystywane nawet w sektorze finansowym, 

Ale najważniejsze, co Fly On The Cloud oferuje w tych wymagających czasach, to stała pomoc techniczna, strategia wdrożeniowa, konsulting oraz obsługa klientów w lokalnych językach. Wiele firm z Polski i państw sąsiedzkich jest gotowa na chmurę z technologicznego punktu widzenia, jednak dzięki współpracy z Fly On The Cloud zyskują też know-how i pomoc ekspertów. 

Międzynarodowa ekspansja wrocławskich dostawców chmury Google

Fly On The Cloud w ciągu 5 lat funkcjonowania przekształciło się z lokalnego start-upu w międzynarodową spółkę, która dostarcza usługi Google nie tylko w Polsce, ale też na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. Szósty rok działania firmy przyniósł nowe zdobycze terytorialne – niedawno powstały oddziały Fly On The Cloud w Czechach oraz na Słowacji

Wrocławski partner Google Cloud podbija nowe rynki 1

Taki wzrost to sukces, którym warto się dzielić. CEO Fly On The Cloud, Piotr Wieczorek, który był gościem najnowszego odcinka podcastu Wyższy Poziom Marketingu, radzi młodym przedsiębiorcom:

“Obecnie na rynku mamy bardzo dużą demokratyzację, jeśli chodzi o dostęp do nowych technologii. Nieważne, czy jesteś młodym start-upem, czy zaawansowaną firmą, możesz korzystać z tych samych platform, których używa Google czy Facebook – na przykład pod względem uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Jeśli masz fantastyczny pomysł, to dużo łatwiej jest Ci go dzisiaj realizować i skalować, bo masz masę narzędzi, które to umożliwiają.”

Pełny odcinek pod tytułem “Jak szybko skalować biznes” znajdziesz tutaj

Wpisy promowane

 • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
  Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
 • Ezoteryka a karty Tarota
  Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry