Wrześniowa promocja Infonetu

Opublikowano: 3 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Przez cały wrzesień będzie trwała promocja Infonet Polska. Oferta adresowana jest zarówno do obecnych jak również przyszłych klientów.

Promocja dotyczy przede wszystkim usługi IP VPN Secure, realizowanej w oparciu o prywatną sieć Infonetu, z możliwością różnicowania klas usług, wykorzystujących protokół MPLS (Multi Protocol Label Switching) Oferta obejmuje także dedykowany dostęp do Internetu (Dedicated Internet Access) pozwalający klientowi na korzystanie z usług jednego dostawcy w każdym miejscu na świecie przy jednoczesnym zapewnieniu jednakowej jakości. Warto również skorzystać z oferty promocyjnej na usługi GFR (Global Frame Relay) oraz ATM ( w krajach, w których usługa ta jest dostępna).

Dla nowych klientów, którzy do końca września 2004 roku wykupią jedną z usług objętych promocją, opłata za port przy usłudze połączeń zagranicznych z krajami: Austria, Luksemburg, Irlandia, Tajwan, Grecja, Izrael, Polska, Węgry, Filipiny, Dania, Norwegia, Brazylia wyniesie 50% obecnej opłaty miesięcznej przez cały okres trwania umowy.

Klientom, którzy mają już podpisaną umowę z którymkolwiek z reprezentantów Infonet na świecie, proponujemy zwiększenie obecnie wykorzystywanej przepływności portu dostępowego (upgrade portu) 50% taniej – zachęca do skorzystania z promocji Agnieszka Korbel-Korcz, Country Manager Infonetu w Polsce.

http://www.infonet.pl

Sylwester KozakWrześniowa promocja Infonetu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.