Wspólne projekty Webtel i Simplicom

Webtel Sp. z o.o. – producent rozwiązań teleinformatycznych i Simplicom – Master Partner firmy Siemens ogłosiły wspólną promocję. Jest to pierwszy krok we współpracy obu firm.

Do 31 stycznia 2003 przy zakupie od Simplicom centrali Siemens z rodziny HiPath 3000 można otrzymać nieodpłatnie licencję na profesjonalny, wielostanowiskowy UNICALL CTI Webtela certyfikowany przez firmę Siemens.

W tym samym czasie dotychczasowi Klienci Simplicom – użytkownicy central telefonicznych Siemens przy zakupie jednej z trzech aplikacji Webtela: Unicall Voice Register (rejestrator rozmów telefonicznych), Unicall SMS lub Unicall Fax również mają szansę na otrzymanie gratis licencji na UNICALL CTI.

UNICALL CTI jest rozwiązaniem integrującym infrastrukturę telefoniczną z systemami komputerowymi. Jego zastosowanie w firmie umożliwia podniesienie wydajności pracy oraz rozszerzenie funkcjonalności telefonu, poprawę jakości obsługi klienta, a także podłączanie zintegrowanych z centralą telefoniczną nowych systemów, jak: IVR, rejestratory rozmów, czy nowe kanały komunikacji, jak SMS.
Dzięki UNICALL CTI możliwa staje się, na przykład, identyfikacja osoby dzwoniącej do firmy i przekierowanie rozmowy do pracownika odpowiedzialnego za kontakt z danym klientem lub partnerem. Równocześnie u pracownika odbierającego rozmowę pojawia się na ekranie komputera rekord z bazy danych odpowiadający dzwoniącej właśnie osobie oraz odpowiedni do jej obsługi system. Każdy kontakt może być rejestrowany w systemie.

http://www.webtel.pl
http://www.simplicom.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry