Wspólne projekty Webtel i Simplicom

Opublikowano: 9 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Webtel Sp. z o.o. – producent rozwiązań teleinformatycznych i Simplicom – Master Partner firmy Siemens ogłosiły wspólną promocję. Jest to pierwszy krok we współpracy obu firm.

Do 31 stycznia 2003 przy zakupie od Simplicom centrali Siemens z rodziny HiPath 3000 można otrzymać nieodpłatnie licencję na profesjonalny, wielostanowiskowy UNICALL CTI Webtela certyfikowany przez firmę Siemens.

W tym samym czasie dotychczasowi Klienci Simplicom – użytkownicy central telefonicznych Siemens przy zakupie jednej z trzech aplikacji Webtela: Unicall Voice Register (rejestrator rozmów telefonicznych), Unicall SMS lub Unicall Fax również mają szansę na otrzymanie gratis licencji na UNICALL CTI.

UNICALL CTI jest rozwiązaniem integrującym infrastrukturę telefoniczną z systemami komputerowymi. Jego zastosowanie w firmie umożliwia podniesienie wydajności pracy oraz rozszerzenie funkcjonalności telefonu, poprawę jakości obsługi klienta, a także podłączanie zintegrowanych z centralą telefoniczną nowych systemów, jak: IVR, rejestratory rozmów, czy nowe kanały komunikacji, jak SMS.
Dzięki UNICALL CTI możliwa staje się, na przykład, identyfikacja osoby dzwoniącej do firmy i przekierowanie rozmowy do pracownika odpowiedzialnego za kontakt z danym klientem lub partnerem. Równocześnie u pracownika odbierającego rozmowę pojawia się na ekranie komputera rekord z bazy danych odpowiadający dzwoniącej właśnie osobie oraz odpowiedni do jej obsługi system. Każdy kontakt może być rejestrowany w systemie.

http://www.webtel.pl
http://www.simplicom.pl

Sylwester KozakWspólne projekty Webtel i Simplicom

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.