Wspólny konkurs SEB i Expandera

Opublikowano: 21 marca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od 20 marca 2006 inwestorzy, którzy zakupią jednostki uczestnictwa dowolnego funduszu SEB mogą wziąć udział w specjalnym konkursie zorganizowanym wspólnie przez SEB TFI i Expandera. Do wygrania przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zakup jednostek uczestnictwa funduszy SEB za pośrednictwem firmy doradztwa finansowego Expander Sp z o.o. Dodatkowo, minimalna kwota zainwestowana łącznie w czasie trwania konkursu nie może być mniejsza niż 5 000 zł., zaś środki zgromadzone w ramach konkursu muszą pozostać na rejestrze uczestnika przez 3 miesiące od daty jego zakończenia.

W praktyce oznacza to, że w trakcie trwania konkursu, to jest do 19 maja br. należy wpłacać środki do wybranych funduszy SEB tak, aby w sumie zgromadzić w tym okresie 5000 zł. Każdy inwestor, który spełni warunki konkursu weźmie udział w rankingu osób uprawnionych do otrzymania nagrody. Ranking będzie uwzględniał wysokość łącznej kwoty zainwestowanej do zakończenia konkursu. Po kolejnych trzech miesiącach ranking zostanie zweryfikowany i 103 osoby z najwyższymi miejscami w rankingu otrzymają nagrody.

A jest o co powalczyć, gdyż przewidziane nagrody sięgają nawet 5 000 zł, przy czym wypłacane będą w formie dodatkowych jednostek uczestnictwa w wybranym funduszu z rodziny SEB.

Dodatkową atrakcją dla uczestników konkursu jest fakt, że w okresie jego trwania SEB TFI nie pobiera żadnej opłaty manipulacyjnej od wpłat do funduszy dokonanych za pośrednictwem Expandera.

http://www.seb.pl

http://www.expander.pl

Hanna LaskowskaWspólny konkurs SEB i Expandera

Podziel się!

O autorze

hania