Wspólny program: Inter Partner Assistance Polska i MapaMap

System nawigacji satelitarnej i program assistance po raz pierwszy w Polsce wystąpiły razem. Współpraca MapyMap i Inter Partner Assistance zaowocowała nowymi programami MapaMap 3.0 i MapaMap Traffic.
„Celem nadrzędnym tego programu partnerskiego jest zapewnienie klientom wygody i bezpieczeństwa w podróży.” – mówi Jacek Konieczny, Dyrektor Handlowy Inter Partner Assistance Polska SA.

Zestaw MapaMap składa się z intuicyjnego systemu nawigacyjnego, urządzenia nawigacyjnego (w opcji Traffic), pakietu map nawigacyjnych Imagis oraz bogatego pakietu pomocy Inter Partner Assistance na wypadek różnych zdarzeń i potrzeb w podróży. Zestawy występują w dwóch zakresach terytorialnych: polskim i europejskim.

Pakiet Assistance obejmuje obszerną listę pomocy w razie awarii lub wypadku na drodze, łącznie z gwarancją samochodu zastępczego, szeroki pakiet usług informacyjnych, Medyczną Platformę Informacyjną oraz serwis concierge zapewniający usługi „prywatnego asystenta” na życzenie.

„Ciekawą cechą tego produktu jest sam koncept, według którego klientowi zapewnia się nie tylko skuteczne pozycjonowanie w odniesieniu do konkretnej miejscowości na mapie, ale również szeroką informację, rezerwację i zakup towarów i usług w tej konkretnej miejscowości, oraz pomoc assistance samochodowego” – mówi Jacek Konieczny, Dyrektor Handlowy IPA. „Składowe programu MapaMap zapewniają wygodę i bezpieczeństwo poprzez połączenie technologii z zaawansowanymi usługami realizowanymi za pomocą zdalnej, wielobranżowej sieci usługodawców. Zdaniem Inter Partner Assistance zestaw MapaMap jest przykładem obserwowanego na rynku trendu współpracy firm technologicznych i usługowych. Wszystko wskazuje na to, że w wielu branżach już niedługo lista usług dodanych stanie się zasadniczym elementem konkurencyjności tych firm”

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry