Współpraca IVP.pl z Ogniwo.net

Serwisy IVP.pl oraz Ogniwo.net nawiązały współpracę w zakresie wzajemnej promocji i dostępu użytkowników do swoich funkcjonalności.
Dzięki podjętej współpracy, użytkownicy IVP.pl będą mogli zapisać się za pośrednictwem portalu w serwisie Ogniwo.net, zaś Ogniwo.net będzie promować na swoich stronach możliwość pozyskania inwestora do własnych przedsięwzięć w portalu IVP.pl

„Celem współpracy obu serwisów jest wzajemne prezentowanie usług dla grup docelowych serwisów, które się uzupełniają” – powiedział Wojtek Napierała, reprezentujący Ogniwo.net.

Serwisy typu business networking, do których zalicza się Ogniwo.net są skierowane do osób poszukujących kontaktów zawodowych. Umożliwiają jednocześnie nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń oraz pomysłów, jak również poszukiwanie pracy i pracowników.

IVP.pl jest z kolei platformą biznesową łączącą przedsiębiorców z inwestorami. W ramach poszukiwania kapitału na rozwój swojej firmy, przedsiębiorcy mają możliwość zamieszczenia oferty na stronach portalu, która automatycznie jest rozsyłana do 1086 zapisanych w bazie inwestorów. IVP.pl jest Partnerem portalu WP.pl, posiadając bliźniaczy serwis ZnajdzInwestora.WP.pl, jak również Partnerem Parkiet.com, NetSprint.pl oraz Lewiatan Business Angels.

www.ivp.pl
www.ogniwo.net

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry