Współpraca komunikatora Net i Merlin.pl

Opublikowano: 1 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Grupa AMP Media twórca i producent komunikator Net wzbogaca jego funkcjonalność. Najnowsza wersja komunikator Net 1.5 będzie wzbogacona o możliwość bezpośredniego zakupu towarów w sklepie internetowym Merlin.pl.

„Komunikator Net był pierwszym narzędziem na polskim rynku komunikatorów, który od początku swego istnienia rozbudowywał platformę informacyjno-usługową. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy współpracę z Polską Agencją Prasową, która jako pierwsza rozpoczęła dostarczanie serwisu informacyjnego dla komunikatora. Na początku tego roku umożliwiliśmy użytkownikom zakup usług turystycznych poprzez komunikator. W obecnej chwili pragniemy zaoferować użytkownikom nowe usługi. Nawiązanie współpracy z Merlin.pl jest oczywistą kontynuacją uprzednio obranej drogi rozwoju, jak i stanowić będzie doskonałe uzupełnienie naszej podstawowej oferty”. – mówi Dyrektor Marketingu w AMP Media Piotr Kluczewski.

Współpraca komunikatora Net i Merlin.pl 1Komunikator Net poszerzając ofertę kanału tematycznego jakim jest Muzyka nawiązał współpracę ze sklepem internetowym Merlin.pl. Dzięki współpracy użytkownicy komunikatora będą mieli możliwość dokonywania zakupów w sklepie Net Music Shop z poziomu komunikatora. Dodatkami wzbogacającymi treści Net Music Shop, jak i ofertę całego kanału muzycznego dostępnego w komunikatorze Net są recenzje płyt, wywiady z artystami, konkursy muzyczne oraz nowinki z życia gwiazd. Ważnym elementem kanału tematycznego jest forum, gdzie użytkownicy mogą dyskutować ze sobą na różne, nie tylko muzyczne tematy.

http://poprostu.net/music_shop/

Sylwester KozakWspółpraca komunikatora Net i Merlin.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.