Współpraca qpracy.pl i Ogniwo.net

qpracy.pl i Ogniwo.net z początkiem listopada rozpoczęły współpracę. W ramach tej współpracy użytkownicy Ogniwo.net mogą bezpośrednio ze stron serwisu przeglądać wszystkie oferty pracy publikowane w serwisie qpracy.pl
– W serwisie qracy.pl tygodniowo publikowanych jest około 300 ofert pracy. Dotarcie z ofertami do użytkowników Ogniwo.net pomoże naszym klientom znaleźć najlepszych kandydatów – powiedział Rafał Manecki z Bigram.

Współpraca z Bigram dodatkowo wzmocni funkcjonalność Ogniwo.net związaną z poszukiwaniem pracy. W serwisie Ogniwo.net codziennie dostępnych jest około 12 tys ofert pracy pochodzących od serwisów współpracujących oraz dodawanych przez użytkowników Ogniwo.net Jak zapewniają przedstawiciele Ogniwo.net serwis będzie kontynuował działalność związaną z nawiązywaniem partnerstw strategicznych; nie tylko w obszarze rynku pracy.

W Ogniwo.net pojawiła się także nowa funkcjonalność – autoodnajdywanie, która ułatwia kontakt ze starymi znajomymi ze szkoły, uczelni i pracy. Użytkownicy z wypełnionym profilem mogą teraz jednym kliknięciem odnaleźć znajomych, z którymi razem uczyli się lub pracowali.

www.ogniwo.net

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry