Wspomóż agenta domeną

Opublikowano: 24 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agenci ubezpieczeniowi to bardzo specyficzna grupa zawodowa. Jedną z ich cech wyróżniających jest to, że zwykle potrzebują oni domeny dla siebie i swojej działalności. Jak zauważa Domain Name Wire, interesująco jest przysłuchiwać się dyskusjom agentów odnośnie nazw idealnych (w tym przypadku na popularnym forum www.insurance-forums.net).

Największym z problemów agentów jest to, że domeny, zwłaszcza z rozszerzeniem .com, które wydają się dla nich odpowiednie – są najczęściej zajęte. Na forum można więc spotkać się często z pytaniami: czy w sytuacji tak niewielkiej dostępności domen .com powinienem zarejestrować nazwę z .org., .net lub .info? Odzew jest natychmiastowy i jednomyślny: nie.

Inną często poruszaną kwestią jest problem długich nazw. Agenci radzą sobie nawzajem by poszukiwać jak najkrótszych, łatwych do zapamiętania domen. Jeśli więc  www.rosenthalfinancialservices.com wydaje się zbyt długa, to www.realfastservice.com jest w sam raz, podpowiadają użytkownicy forum.

Lekcja jaka płynie dla domenowych graczy z lektury forum jest dość oczywista: agenci ubezpieczeniowi mogą być twoimi świetnymi klientami. Jeśli tylko posiadasz atrakcyjną z ich punktu widzenia domenę – chętnie okażą ci swoją hojność.

aznews.pl

Hanna LaskowskaWspomóż agenta domeną

Podziel się!

O autorze

hania